×

Rozhlasová stanica z:

Všetky kraje Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
Menu

Radio Frontinus Živé vysielanie rádia

0.0 od 5.0 pri 0 Hodnotenie(-a)
Radio Frontinus je rádio, ktoré sídli v Słowacja. Poslucháčom prináša aktuálne spravodajstvo, kvalitnú hudbu a iné zaujímavé relácie. Jeho cieľom je osloviť poslucháčov z celého Slovenska a priniesť im to najlepšie z rádiového vysielania.

Rádio Frontinus je dostupné pre poslucháčov z celého Slovenska. Jeho program zahŕňa aktuálne spravodajstvo, ktorého sa poslucháči môžu dozvedieť z najrozličnejších oblastí, od politiky a ekonomiky až po kultúru a šport. Okrem toho má rádio v ponuke aj kvalitnú hudbu, rôzne relácie a talkshow.

Program rádia Frontinus je dostupný každý deň od rána do večera. Jeho poslucháči si môžu napríklad vypočuť ranné správy a diskusiu, program pre úplných začiatočníkov v angličtine alebo napríklad hudobný mix. Každý večer je na programe rôzne špeciálne vysielanie, napríklad talkshow, ktoré sa zameriava na rôzne témy alebo aj program pre mladých ľudí. Rádio Frontinus je preto ideálnym rádiom pre každého, kto si chce počas vysielania oddýchnuť, naučiť sa niečo nové alebo sa jednoducho dobre zabaviť.
počúvať Radio Frontinus v <strong>aplikácii radio.net</strong>
počúvať Radio Frontinus v aplikácii radio.net

Ďalšie rozhlasové stanice z Žilinský kraj

Station