×

Rozhlasová stanica z:

Všetky kraje Banskobystrický kraj Košický kraj Nitriansky kraj Prešovský kraj Trenčiansky kraj Trnavský kraj Žilinský kraj
Menu

897 HITS Radio Živé vysielanie rádia

0.0 od 5.0 pri 0 Hodnotenie(-a)
897 HITS Radio je rádiová stanica so sídlom v Słowacku. Poskytuje hudbu a zábavu pre poslucháčov v slovenských regiónoch. Stanica je zameraná na moderné hity, vintage piesne, ako aj mixy najväčších hitov z minulých desaťročí. Rádio tiež ponúka informácie o udalostiach na Slovensku a v celom svete formou spravodajstvo. 897 HITS Radio má pestrý program s rôznymi reláciami a programami. To zahŕňa živé DJ sety, vysielanie živých udalostí a epizódy relácií pre rôzne generácie a záujmy. Stránka stanice obsahuje množstvo informácií o aktuálnom programe, playlistech a o štúdiu, z ktorého rádio 897 vysiela.

897 HITS Radio is a radio channel based in Slovakia. It provides music and entertainment for listeners in Slovak regions. The channel focuses on modern hits, vintage songs, as well as mixes of the greatest hits from previous decades. The radio also offers news and informative content about events in Slovakia and around the world. 897 HITS Radio has a diverse program with various shows and programs. This includes live DJ sets, live event broadcasts, and episodes of shows for different generations and interests. The station's website contains a lot of information about the current program, playlists, and the studio from which radio 897 broadcasts.
počúvať 897 HITS Radio v <strong>aplikácii radio.net</strong>
počúvať 897 HITS Radio v aplikácii radio.net
Úvodná stránka > 897 HITS Radio
Station